Onze burgers

Burgers bekroond op smaak

Echte Zweedse hamburgers met de beste smaak en gemaakt van rundvlees van de beste kwaliteit. Deze burgers zijn van nature glutenvrij, maar daarnaast ook nog vrij van soja, lactose en ei. Wij bieden 2 heerlijke varianten. Direct na het maken worden de burgers individueel ingevroren.

Bekroond
Onze kwaliteit blijft niet onopgemerkt. Ieder jaar vindt in Zweden in de plaats Göteborg de consumentenverkiezing plaats van de beste slagersproducten. In de categorie hamburgers en Zweedse balletjes heeft Svenska Hamburgare maar liefst 2 gouden medailles gewonnen.

 • Klassieke Hamburger

  Deze heerlijke burger is er in een 90 grams en 120 grams variant. Zonder onnodige toevoegingen en bestaat uit 80% vers vlees.

   

 • Chili Cheese Burger

  Onze grill burger 120 gram is pittig van smaak en gevuld met Emmenthaler kaas. Deze burger bestaat uit
  94% vers vlees.

   

 • Runderhgehaktbal

  Kun je iets meer Zweeds dan rundergehaktbal bedenken? Waarschijnlijk niet. De beste rundergehaktbal zijn gemaakt
  van Zweeds rundvlees van de beste kwaliteit.